LinServis Brno

Antivirová a antispamová ochrana počítačů a serverů

2008-09-01

To, že počítačové viry jsou našim společným nepřítelem víme. Účinně se jim však bránit již není tak jednoduché. Neaktualizovaný antivirový program je stejně zbytečný, jako kdyby jsme žádný něměli. A pro firmy není žádný spolehlivý antivirový program zdarma (pro domácí použití ano) a použití licence pro domácnosti ve firmě je nelegální.

V oblasti antivirové ochrany máme mnohaleté zkušenosti a za tu dobu jsme si "otestovali" řadu antivirových programů různých výrobců. Proto jsme nyní schopni nabídnout to nejlepší za velmi příznivé ceny.

Firma ESET je výrobcem a dodavatelem antivirového řešení NOD32 a naše firma je již od samého počátku působení firmy ESET v ČR autorizovaným partnerem.
Svým zákazníkům jsme schopni dodat antivirové řešení tzv. na míru a hlavně ihned, bez čekání. Navíc, součástí edice Business (již od 5 počítačů) je v ceně za dodávku zahrnut i software pro centrální správu všech instalací NOD32 s možností sledovat chování jednotlivých stanic a vydávat příkazy ke změně jejich nastavení.
Poznámka: Výrobce dodává software pro centrální správu pouze pro servery s OS Windows, proto jsme pro servery Linux vyvinuli vlastní unikátní řešení, které nyní testujeme).

Více informací o možnostech antivirového programu NOD32 najdete na www stránkách výrobce.

Poptávku na cenovou nabídku, nebo objednávku můžete zaslat na adresu nod32@linservis.cz - ještě dnes Vás budeme kontaktovat.