LinServis Brno

Vítejte na stránkách firmy LinServis, Brno

2012-11-01

Dobrý den.

Děkujeme, že jste navštívili naše internetové stránky, kde prezentujeme své služby a výrobky. Jsme firma, která působí na českém trhu již od roku 1997 a už od prvopočátku byla naším cílem maximální spokojenost a ucelená péče o svěřenou oblast IT všech zákazníků. Našimi zákazníky jsou firmy, které přenechaly své starosti s počítači na nás a věnují se naplno svému oboru podnikání.

Outsourcing je proces, při kterém společnost deleguje vedlejší činnosti a práci ze své interní struktury na externí entitu (subkontraktora) specializovanou na provádění těchto operací. Outsourcing se považuje za obchodní rozhodnutí, které má vést ke snížení nákladů a (nebo) k zaměření se na důležitější úkoly v rámci výrobního procesu související s konkurenceschopností. (Zdroj: Wikipedia)

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software i databází. Nainstalujeme a nastavíme Vám Vaše počítače, servery, síť i periferie a vezmeme si na starost i jejich následnou údržbu. Postaráme se o Váš informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování i aktualizace, zajistíme zabezpečení Vašich dat a kvalitní antivirovou i antispamovou ochranu.

Potřebujete-li, zajistíme Vám bezpečné a kvalitní připojení k internetu a vybereme takové, které bude pro Vaše účely nejvýhodnější.
Navrhneme a realizujeme pro Vás, nebo vaše externí zaměstnance, bezpečnou VPN síť, takže získat důležité firemní dokumenty ihned a odkudkoliv již nebude žádný problém.
Zabýváme se rovněž tvorbou i správou webových stránek, aplikačních serverů a pokud je to vhodné, nabízíme hosting na vlastních serverech v Brně.
Každý zákazník, který využívá služeb Outsourcingu poskytovaného naší firmou získá navíc po celou dobu aktuální přehled techniky i software (IT Inventarizace) zcela zdarma. V případě požadavku Vám zprostředkujeme i bezpečnostní audit.

Kromě výše uvedených služeb Vám náš outsourcing IT nabízí podporu e-mailem, znalostní databázi, nebo podporu po telefonu.
Podpora Vám umožňuje konzultaci Vašich problémů s Vaším systémem, případně konzultaci před rozhodnutím investovat do nákupu hardware, nebo sotware a tím i případně uspořit nemalé prostředky. V případě zájmu poskytujeme školení uživatelů pro práci s počítačem a internetem.

Pokud tedy hledáte firmu, na kterou můžete s klidným svědomím delegovat starostlivost o Vaši IT infrastrukturu, pak budeme velice potěšeni, pokud si zvolíte právě tu naši.